اگر به دنبال یافتن بهترین آرایشگاه و مرکز تخصصی خدمات ناخن در تهران و اصفهان هستید، بهتر است ابتدا با نوع خدمات، جزئیات آنها و کیفیت مطلوبی که در این مراکز باید ارائه شود آشنا شوید تا تشخیص این مراکز برایتان آسان تر شود و خیلی بهتر بتوانید یک مرکز مناسب و تخصصی را برای انجام خدمات ناخن هایتان انتخاب کنید.

پس با ما همراه باشید:

خدمات ناخن باید تخصصی و کاملا بهداشتی باشد…

انواع خدمات زیبایی و مخصوصا خدمات ناخن در آرایشگاه ها و مراکز تخصصی، باید با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام شوند. مخصوصا در خصوص ناخن ها که با ابزارهای مخصوص و تیز انجام می شود و این ابزارها به صورت مشترک برای همه مراجعه کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین ضدعفونی و استریل کردن ابزارها مهمترین کاری است که باید قبل از شروع خدمات ناخن برای هر مراجعه کننده انجام شود.

با توجه به اینکه ممکن است بسیاری از افراد و مراکز به چنین الزاماتی پایبند نباشند، این خود شما هستید که باید آنها را زیر نظر بگیرید و حساسیت و وسواس زیادی به خرج بدهید. به هر حال، پای سلامتی و تندرستی شما در میان است و هیچ چیزی ارزشش بالاتر از سلامتی شما نیست و به هیچ عنوان نباید سهل انگاری کنید. پس مراکزی را انتخاب کنید که خودشان از شما دغدغه مندتر باشند.

خدمات ناخن شامل چه چیزهایی است؟

خدمات ناخن شامل چه چیزهایی است؟

خانم ها همیشه به زیباتر شدن ناخن ها و دست هایشان اهمیت می دهند و برای زیباتر کردن آنها، از روش های مختلفی هم استفاده می کنند. مرتب، سالم و زیبا بودن ناخن ها در معرفی شخصیت یک خانم تاثیرگذار است و نشان می دهد که چقدر به حس زنانگی و زیبایی خواهی خود اهمیت می دهد.

خدمات ناخن در مراکز تخصصی و آرایشگاه های مختلف، عبارتند از:

 • مانیکورینگ
 • پدیکورینگ
 • خدمات زیبایی کاشت ناخن، ژلیش، لمینت و…

بنابراین خدمات ناخن در آرایشگاه ها و مراکز تخصصی در دو نوع اجرا می شود. یک نوع مرتب و زیباتر کردن ناخن های دست (مانیکور) و ناخن های پا (پدیکور) و همچنین رسیدگی به سلامت آنهاست و یک نوع دیگر، اجرای خدمات زیبایی ناخن مانند کاشت ناخن، اجرای لاک و ژلیش و لمینت و… است.

آشنایی با مانیکورینگ و پدیکورینگ:

آشنایی با مانیکورینگ و پدیکورینگ:

این نوع از خدمات ناخن دارای مراحل مختلفی است اما در کل، هدف از آن زیباتر کردن طبیعی ناخن های خود فرد است و در آن از پوشش های لاک و کاشت ناخن استفاده نمی شود. مانیکورینگ و پدیکورینگ معمولا در تمام مراکز تخصصی خدمات ناخن در تهران و اصفهان و دیگر شهرها به صورت مراحلی یکسان و مشترک انجام می شود، همچون:

اسپا که شامل ماساژ و لایه برداری از پوست دست ها و پاهاست که باعث ایجاد شادابی و طراوت در پوست می شود و خشکی و پوست های شاخی و زبر و… را از بین می برد.

سوهان کشی و مرتب کردن ناخن ها که در این مورد، پوست اطراف ناخن ها مرتب می شود و خود ناخن ها با توجه به فرم دلخواه مشتری سوهان کشیده و طراحی می شود و حتی در صورت نیاز، یک اصلاح فرم تخصصی هم روی آنها اجرا می شود.

مانیکور و پدیکور روش های مختلفی همچون روش فرانسوی، آمریکایی و… دارد. ممکن است در آن از پارافین درمانی یا سنگ و… هم استفاده شود. همه چیز به منوی خدمات ناخن سالن ها بستگی دارد و خب هر کدام، ممکن است قیمت های مختلفی هم داشته باشد. حتی ممکن است در صورت دلخواه مشتری، یک خدمات پایه ای از لاک ناخن و روکش لمینت در آنها نیز اجرا شود.

آشنایی با خدمات کاشت ناخن:

آشنایی با خدمات کاشت ناخن:

کاشت ناخن هم انواع مختلفی دارد مانند کاشت ناخن پودری یا ژله ای و… . همچنین می تواند موقتی یا دائمی باشد که در این صورت به ترمیم هم نیاز خواهد داشت. مدل طراحی و لاک روی ناخن ها را می توان در هر ترمیم تغییر داد.

در کاشت ناخن، سطح رویی ناخن ها تراشیده می شود تا برای دریافت یک لایه ناخن مصنوعی آماده شود. فرم ناخن ها و میزان بلندی و کوتاهی آنها با توجه به درخواست مشتری تعیین می شود. البته باید بگوییم تنوع بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد. همچنین در کاشت ناخن، هیچ محدودیتی برای انتخاب فرم و بلندی آنها نیست؛ زیرا مصنوعی هستند و هیچ ارتباطی با فرم طبیعی ناخن ها ندارد.

مهمترین نکته در انتخاب مرکز تخصصی خدمات ناخن در تهران و اصفهان و دیگر شهرها:

علاوه بر مسائل بهداشتی و نکاتی که باید درباره سلامتی خود به آن اهمیت دهید، حرفه ای بودن کاشت و طراحی ها نیز اهمیت زیادی دارد. در واقع این ناخن کار شماست که باعث می شود یک طراحی زیبا و منحصر به فرد در ناخن های شما انجام شود و میزان حرفه ای بودن او، سابقه کار و مهارت و هنری که دارد، تاثیر مستقیمی در نتیجه کار دارد.

مرکز تخصصی مارال خسروی؛ ارائه دهنده انواع خدمات ناخن در تهران و اصفهان

مرکز تخصصی مارال خسروی؛ ارائه دهنده انواع خدمات ناخن در تهران و اصفهان

سالن تخصصی مارال کراتین یکی از مراکز تخصصی خدمات ناخن در تهران و اصفهان است (دو شعبه در تهران و اصفهان) که انواع خدمات تخصصی ناخن را به همشهریان عزیز ارائه می دهد. علاوه بر ناخن، انواع خدمات تخصصی دیگر نیز توسط پرسنل باسابقه و متخصص در این مرکز انجام می شود، از جمله:

 • کراتینه مو
 • احیا و صافی مو
 • رنگ و لایت مو
 • کوتاهی مو
 • مراقبت های پوستی
 • فیبروز ابرو

همچنین باید اشاره کنیم که خدمات کراتین مارال، یکی از بهترین و تخصصی ترین انواع خدمات مو است که حتما از انجام آن در 2 شعبه مارال کراتین، رضایت خواهید داشت چرا که علاوه بر زیبایی موها، تقویت و سالم سازی آنها را نیز در این مرکز تجربه خواهید کرد.

تمامی خدمات در این مرکز با به کارگیری بهترین و بروزترین دستگاه های پیشرفته انجام می شود و پرسنل آموزش دیده و با سابقه آن، اصولی ترین و دلسوزانه ترین خدمات را به مراجعین ارائه می دهند. شما عزیزان می توانید با شماره های زیر، برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز در تماس باشید:

 • 7791 954 0912
 • 1367 281 0990

مرکز فوق تخصصی خدمات ناخن و زیبایی مارال کراتین با دو شعبه در تهران و اصفهان

 • کاشت ناخن
 • طراحی ناخن
 • ژلیش ناخن
 • مانیکور
 • پدیکور

شعبه یک: اصفهان، حکیم نظامی، بین جلفا و نظر، نبش بن‌بست یاس، روبه‌روی بیمه ایران
شعبه دو:تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، جنب بانک پارسیان، بن‌بست فرشچی، سالن نوا

خدمات ناخن

در مرکز تخصصی مو مارال خسروی با دو شعبه در تهران و اصفهان بهترین مرکز تخصصی پوست و موی بانوان بوده که کلیه خدمات مراقبت پوست و مو مانند کراتین کردن انواع مو  ، احیای مو با کراتین کردن و  ابریشم سازی مو در آن با بالاترین کیفیت و با استفاده از مواد مرغوب و بهترین دستگاه‌ها انجام می‌شود تا متقاضی زیبایی از تغییرات به وجود آمده لذت ببرد.

اما پیش از اینکه دست به هر اقدامی بزنید بهتر است ابتدا مزایا و معایب کراتین مو را بدانید و بعد با توجه به آن تصمیم بگیرید.

ضمن اینکه شما می توانید برای دریافت هزینه کرایتن مو در تهران و اصفهان و یا خدمات مراقبت پوستی و خدمات فیشیال و خدمات ناخن از طریق راه‌های ارتباطی زیر با بانو مارال خسروی در ارتباط باشید.

 • ·  شماره تماس:     09129547791 – 09902811367      
 • اینستاگرام : Maral_hair_care