یکی از خدمات تخصصی و البته متداول در خصوص زیبایی و رفع نواقص احتمالی چهره افراد، خدمات فیبروز ابرو است که کمک بسیا زیادی به زیباتر شدن ابروها می کند. از آنجا که فیبروز ابرو یک روش غیر دائمی است، خیال خیلی ها را از بابت مشکلاتی که ممکن است برایشان ایجاد شود راحت نموده است.

اگر شما هم به دنبال یافتن بهترین مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو در تهران و اصفهان هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید. پس با ما همراه باشید:

فیبروز ابرو چیست و چه تفاوتی با روش های میکروبلیدینگ و تاتوی ابروها دارد؟

آرایشگاه و مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو در تهران و اصفهان1

هر روش و متدی در خصوص هر کاری در طول زمان، دچار تحولاتی می شود که در جهت پیشرفت و بهتر شدن آن است. فیبروز ابرو – eyebrow phibrows – نیز روشی بسیار ظریف و تکمیلی برای ایجاد خطوط زیبا و شبیه به تارهای مو در لابه لای ابروهای فرد است که نمایی کاملا طبیعی ایجاد می کند.

مسلما تاتوی ابرو که یک روش قدیمی و بسیار ابتدایی است، چنین ویژگی هایی را ندارد و قطعا با آن آشنایی دارید که در این روش، دورتا دور ابرو یک قاب کشیده می شود و درون آن به طور کامل با جوهر تاتو پر می شود. این روش با تزریق جوهر در بافت عمیق پوست، یک روش دائمی می باشد و پاک کردن آن نیز، کار بسیار سخت و هزینه بری است.

 تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو

این دو تکنیک، روش های جدیدی هستند که بسیار به یکدیگر شبیه می باشند. در واقع شاید بتوانیم بگوییم که تفاوت آنها در این است که هر کدام، روشی ابداعی از یک آکادمی متفاوت هستند. اما اشتراکات زیادی دارند. به طور مثال، در هر دو روش از خطوط و هاشور برای پر کردن ابرو، ایجاد حالت مناسب و رفع نواقص احتمالی در آن استفاده می شود و این خطوط تارگونه به وسیله قلم میکروبلدینگ که یک سوزن یک بار مصرف و ظریف است، اجرا می شود.

میکروبلدینگ روشی آزاد است که فرد پیگمنتر (کارشناس طراحی ابرو) با توجه به مهارت و صلاح دید خود، آن را در ابروها اجرا می کند. اما فیبروز ابرو، چهارچوب و متد کامل تری برای ایجاد بهترین حالت در ابروها دارد و روشی تکمیلی و بهتر است.

مزایای فیبروز ابرو

آرایشگاه و مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو در تهران و اصفهان2

خدمات فیبروز ابرو برای زیباتر کردن ابروهاست و در واقع هدف از اجرای آن، فقط و فقط همین موضوع است. یعنی فردی هم که ابروهای زیبا و مناسبی دارد هم می تواند از این خدمات استفاده کند، چرا که گفتیم این روش، بهترین حالت و زیبایی را در ابروها پیاده می کند.

نیمه دائمی بودن فیبروز ابروها:

 فیروز ابرو یک روش نیمه دائمی است و بعد از گذشت 6 ماه تا 36 ماه، از روی پوست ابرو پاک می شود.(مدت ماندگاری آن بستگی به نوع پوست فرد، جوهر و نوع انجام فیبروز دارد). بنابراین یک روش بسیار عالی برای افرادی است که نمی توانند آرایش دائمی را بپذیرند و کمک می کند تا بتوانند مدل ابروها، فرم آنها، میزان باریک بودن یا پهن بودن آنها و… را با توجه به سلیقه و همچنین مد و ترند آرایش ابروها تغییر دهند.

فیبروز ابرو بسیار طبیعی است:

در روش فیبروز ابرو، در لابه لای تارهای ابرو، خطوطی بسیار ظریف با نما و حالتی شبیه به تارهای طبیعی زده می شود و نتیجه آن بسیار زیبا و طبیعی جلوه می کند. به طوری که در بیشتر موارد، کسی متوجه فیبروز بودن ابروها نمی شود (البته این موضوع بستگی بسیار زیادی به مهارت پیگمنتر و تخصصی بودن مرکز خدمات فیبروز ابرو هم دارد).

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین آرایشگاه و مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو در تهران و اصفهان

از آنجا که فیبروز ابرو یک روش غیر دائمی و کاملا ظریف و طبیعی است، می توانیم آن را به همه پیشنهاد بدهیم. زیرا این روش به کامل تر شدن ابروها کمک می کند و همیشه؛ جا برای بهتر شدن وجود دارد. اما به طور کلی، فیبروز کردن ابروها به درد افراد زیر می خورد:

کسانی که از فرم و حالت ابروهای خود رضایت ندارند. این روش می تواند فرم و حالت ابروهای آنها را تا حد زیادی تغییر دهد.

کسانی که ابروهای خالی و کم پشتی دارند و یا قسمتی از ابروها به دلیل ریزش های ناشی از بیماری و… خالی شده است.

کسانی که ابروهای نامتقارنی دارند و اصطلاحا ابروهای آنها لنگه به لنگه است.

کسانی که ابروهای بسیار باریکی دارند.

کسان که ابروهای آنها، حالت خسته یا تعجب مانندی به چهره آنها داده است.

کسانی که آرک و تاج ابروی آنها ناقص است.

پس همان طور که گفتیم، می توان با فیبروز، نواقص ابروها را به طور کامل برطرف نمود و آنها را زیباتر کرد. اما همه چیز بستگی به این دارد که در کدام آرایشگاه و یا در کدام مرکز خدمات فیبروز ابرو انجام شود. بنابراین باید قبل از هر چیز، از حرفه ای بودن مرکزی که به آن مراجعه می کنید، اطمینان پیدا کنید.

ویژگی های یک مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو

 • داشتن پرسنل آموزش دیده، با سابقه و هنرمند (هنرمند بودن دست پیگمنترها، تاثیر زیادی در ایجاد نتیجه رضایت بخش در مشتریان دارد).
 • استفاده از بهترین متریال باکیفیت و استاندارد
 • رعایت تمام اصول بهداشتی
 • ارائه مشاوره مناسب قبل از انجام هر گونه خدمات

به همین خاطر توصیه می کنیم قبل از انتخاب هر مرکزی، درباره این موضوعات یک تحقیق و بررسی اولیه داشته باشید و سپس با بررسی نمونه کارهای آنها، کیفیت خدمات، زیبایی و… را بسنجید.

مرکز تخصصی مارال خسروی؛ ارائه دهنده بهترین خدمات فیبروز ابرو در تهران و اصفهان

کراتین مارال

سالن تخصصی مارال کراتین یکی از بهترین مراکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو در تهران و اصفهان است (دو شعبه در تهران و اصفهان) که علاوه بر خدمات فیبروز، انواع خدمات تخصصی دیگر را نیز توسط بهترین پرسنل باسابقه و متخصص در این مرکز ارائه می دهد، از جمله:

 • کراتینه مو
 • احیا و صافی مو
 • رنگ و لایت مو
 • کوتاهی مو
 • مراقبت های پوستی
 • خدمات ناخن

همچنین باید اشاره کنیم که خدمات کراتین مارال، یکی از بهترین و تخصصی ترین انواع خدمات مو است که حتما از انجام آن در 2 شعبه مارال کراتین، رضایت کامل خواهید داشت. همچنین علاوه بر زیبایی موها، تقویت و سالم سازی آنها نیز را در این مرکز تجربه خواهید کرد.

زیبایی چهره با انجام خدماتی مانند فیبروز ابرو، کاشت مژه و حتی کوتاهی مو دوچندان می شود. همه این خدمات مکمل یکدیگر هستند. به طور مثال کوتاهی مو اگر همراه با خدمات دیگر مانند کراتین کردن ، احیا و صافی باشد بسیار جلوه زیباتری خواهد داشت. البته اینکه کراتین یک روش دائمی نیست و نیاز به رسیدگی دارد را نمیتوان کتمان کرد. بنابراین ماندگاری موی کراتین شده حتی با وجود رنگ و لایت مو  نیز زمانی افزایش می‌یابد که نکات بعد از کراتین به خوبی و با دقت اجرا شوند.‌

در مرکز تخصصی مو مارال خسروی با دو شعبه در تهران و اصفهان بهترین مرکز تخصصی موی بانوان بوده که کلیه خدمات مو مانند کراتین کردن انواع مو و ، احیای مو با کراتین کردن و  ابریشم سازی مو در آن با بالاترین کیفیت و با استفاده از مواد مرغوب و بهترین دستگاه‌ها انجام می‌شود تا متقاضی زیبایی از تغییرات به وجود آمده لذت ببرد.

اما پیش از اینکه دست به هر اقدامی بزنید بهتر است ابتدا مزایا و معایب کراتین مو را بدانید و بعد با توجه به آن تصمیم بگیرید.

سالن تخصصی پوست و موی مارال، تمامی خدمات مانند خدمات مراقب پوستی، خدمات ناخن، خدمات کوتاهی مو و … را با بهترین کیفیت و توسط بهترین مواد اولیه و نیز توسط با تجربه ترین متخصصین پوست و مو انجام می دهد. 

تمامی خدمات در این مرکز با به کارگیری بهترین و بروزترین دستگاه های پیشرفته انجام می شود و پرسنل آموزش دیده و با سابقه آن، اصولی ترین و دلسوزانه ترین خدمات را به مراجعین ارائه می دهند. شما عزیزان می توانید با شماره های زیر، برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز در تماس باشید:

 

از طریق راه‌های ارتباطی زیر با بانو مارال خسروی در ارتباط باشید:

 • ·  شماره تماس:     09129547791 – 09902811367      
 • اینستاگرام : Maral_hair_care