خدمات رنگ و لایت مو سالن تخصصی مارال کراتین

مارال کراتین مرکز تخصصی رنگ و لایت مو در تهران و اصفهان با کادر مجرب و با استفاده از متریال های روز دنیا و بهترین برند ها

مو، حالت و رنگ آن به عنوان یکی از مهم ترین ارکان زیبایی صورت است که، در جذابیت و زیبایی چهره ما نقش بسزایی دارد.
در سال های گذشته وجود رنگ های مختلف مو و همچنین استفاده از انواع رنگ و لایت مو به کمک موادی مانند دکلره، این جذابیت را چندین برابر کرده است.

شما با داشتن دانش در مورد انواع خدمات رنگ و لایت مو می توانید از میان انواع روش های رنگ و لایت مو بهترین نوع را برای خود انتخاب کنید و روی موهای خود رنگ های زیبایی را خلق کنید.

رنگ و لایت مو

انواع روش ها وتکنیک های رنگ و لایت مو

لایت مو سبک ها، رنگ ها و تکنیک های متفاوتی دارد. هر یک از لایت ها ویژگی های خاص و منحصربه فرد خود را دارد. در ادامه برخی از پرکاربردترین و جدید ترین تکنیک های رنگ و لایت مو را معرفی میکنیم:

لایت لایه ای مو

موی لایت یک تکنیک جدید برای افرادی است که به رنگ های فانتزی مو علاقه مند هستند. در این روش یک لایه از مو را جدا میکنند. معمولا لایه زیرین مو را انتخاب میکنند و روی مو را با رنگ یکدست می پوشانند.
لایه ی موی انتخابی را دکلره میکنند و به پایه مورد نظر میرسانند. بعد روی لایه دکلره شده این ترکیب رنگین کمان را پیاده میکنند.
این تکنیک یکی از لایت های رنگ مو فانتزی، رنگارنگ جذاب است. از آن میتوان برای تمام و یا یک لایه از مو استفاده کرد.

لایت لایه ای مو

رنگ موی لایت ترکیبی

رنگ مو ترکیبی در واقع ترکیبی از رنگ ها است که براساس اصول رنگ شناسی ساخته می شود. به این صورت که شما میتوانید با اضافه کردن رنگ ها و واریاسیون ها در پایه های مختلف، رنگ موی دلخواه خود را بسازید.
مزیت اصلی رنگ موی لایت ترکیبی این است که میتوانید تناژهای رنگی نامناسب همچون مثل زردی، قرمزی موها را پس از دکلره خنثی کنید. حواستان باشد که فرمول رنگ موی ترکیبی برای موها دکلره و ساده فرق دارد.

رنگ موی لایت ترکیبی

هایلایت

هایلایت تکنیکی است که در آن بخش هایی از مو، از رنگ موی اصلی روشن تر می شود. مثلا اگر که موهای شما قهوه ای است، از هایلایت قهوه ای روشن برای جلوه بخشیدن به موهایتان استفاده می شود.
لایت رنگ مو در این تکنیک معمولا از ریشه مو شروع می شود. در گذشته برای جداکردن و هایلایت مو از فویل استفاده میکردند.
اما در سال های اخیر دسته های باریکی از مو به طور دستی و نامنظم جدا شده و روی آن دسته ها هایلایت انجام می شود.
این کار به موهای شما جلوه زیباتر و بهتری میدهد. این روش برای افرادی که پایه و یا رنگ موی تیره تری دارند جذاب تر و زیبا تر است.

هایلایت مو

سان لایت

همین طور که از کلمه سان مشخص است، در این لایت رنگ مو، کره ای به رنگ روشن در مرکز مو قرار می گیرد. به این صورت که مرکز سر و همچنین قسمت ریشه مو یک شکل دایره به رنگ زرد روشن و یا نارنجی به وجود می آید.
این کار معمولا باید به کمک دکلره انجام شود. قسمت هایی که از این مرکز پایین تر هستند تیره تر خواهند بود. 
گاهی برخی از متخصصان رنگ مو، به ایجاد چند تکه لایت بلوند و درخشان در زمینه موی روشن نیز سان لاین میگویند.

وی لایت

وی لایت از کلمه violet به معنی بنفش گرفته شده است. به این معنی که روی مو لایت هایی با رنگ شرابی و آلبالویی و بنفش به وجود می آید. با توجه به ترند بودن رنگ بنفش در این سال، این لایت رنگ مو را میتوان در گزینه های انتخابی خود برای داشتن موهایی جذاب و زیبا قرار داد.

وی لایت مو

سامبره

 در لایت رنگ مو سامبره، همانند آمبره، مو از تیره ترین حالت به روشن ترین رنگ می رسد. با این تفاوت که این تغییر رنگ بسیار ملایم است و با استفاده از رنگ های بیشتری صورت میگرد. مو به صورت تدریجی از ریشه تا پایین تغییر رنگ میدهد.

سامبره مو

رنگ موی لایت تکه ای

در هایلایت تکه ای مو را با کلاه مش یا فویل با رنگ تا 3 درجه و یا با دکلره برای داشتن رنگ های خاص( قرمز,دودی و مسی) روشن میکنند.
این هایلایت ها به چهره شما جذبه خاصی میدهند به این دلیل که عرض بیشتری دارند اگر که شما به دنبال مد روزهستید این هایلات مناسب شماست.

رنگ مو لایت جدید عروس

رنگ مویی را که برای جشن عروسی خود انتخاب میکنید باید از پایه رنگ مو طبیعی شما چند درجه تیره تر و یا روشن تر باشد تا رنگ موهایتان طبیعی تر به نظر برسد. شما با انتخاب کردن رنگ مویی که با رنگ چشم و رنگ پوستتان مطابقت دارد میتوانید از زیبایی طبیعی ظاهرتان لذت کافی را ببرید.

تفاوت مش و لایت چیست؟

در مش دسته های مو به طور منظم و تیکه ای جدا می شوند و خط دکلره مشخص می شود. در لایت، این دسته ها به صورت نامنظم انتخاب می شوند و به مو جلوه طبیعی تری می بخشند.

قیمت و هزینه رنگ و لایت مو

 قیمت رنگ و لایت مو با توجه به تنوع روش ها متفاوت است .
برای مطلع شدن از قیمت لایت و رنگ مو میتوانید به سالن تخصصی مارال کراتین مراجعه کنید.

مرکز تخصصی رنگ و لایت مو در تهران و اصفهان

اگر قصد دارید به ظاهرتان به خصوص موهایتان تغییری بدهید، رنگ و لایت مو یکی از بهترین گزینه ها است که میتوانید اقدام به انجام آن نمایید.ما در این مقاله سعی کردیم در مورد رنگ و لایت مو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که مو، حالت و رنگ آن به عنوان یکی از مهم ترین ارکان زیبایی صورت است که، در جذابیت و زیبایی چهره ما نقش بسزایی دارد.

سالن تخصصی مارال کراتین ارائه دهنده خدمات رنگ و لایت مو است که شما برای انجام بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان و تهران میتوانید به این سالن مراجعه کنید.

ماندگاری موی کراتین شده حتی با وجود رنگ و لایت مو  نیز زمانی افزایش می‌یابد که نکات بعد از کراتین به خوبی و با دقت اجرا شوند.‌ در مرکز تخصصی مو مارال خسروی با دو شعبه در تهران و اصفهان بهترین مرکز تخصصی موی بانوان بوده که کلیه خدمات مو مانند کراتین کردن انواع مو و ، احیای مو با کراتین کردن و  ابریشم سازی مو در آن با بالاترین کیفیت و با استفاده از مواد مرغوب و بهترین دستگاه‌ها انجام می‌شود تا متقاضی زیبایی از تغییرات به وجود آمده لذت ببرد.

اما پیش از اینکه دست به هر اقدامی بزنید بهتر است ابتدا مزایا و معایب کراتین مو را بدانید و بعد با توجه به آن تصمیم بگیرید.

از طریق راه‌های ارتباطی زیر با بانو مارال خسروی در ارتباط باشید:

  • ·  شماره تماس:     09129547791 – 09902811367      
  • اینستاگرام : Maral_hair_care