21 مدل فیبروز ابرو برای صورت‌های مختلف به همراه عکس و ایده‌ها

داشتن ابروهایی طبیعی و خوش فرم به زیبایی چهره می‌افزاید. افراد مختلفی هستند که بنا به هر دلیلی از داشتن ابروهای متقارن و یکسان محروم هستند اما به لطف هنر دست آرایشگران توانسته‌اند عیوب و نواقص ابرو را پوشانده و کیفیت ظاهری را بهبود بخشند. فیبروز ابرو برای صورت یکی از بهترین راهکارها بوده که اتفاقا طرفداران زیادی پیدا کرده است.

فیبروز ابرو برای صورت

فیبروز زیر مجموعه تاتو بوده با این تفاوت که به جای رنگی کردن کل ابروها، هاشورهایی لا به لای موهای ابرو کشیده می‌شود. هاشورها نمایی شبیه به ابرو داشته و بسیار طبیعی‌تر از تاتو به نظر می‌رسند. فیبروز توسط رنگدانه‌ها با دستگاه مخصوص که لایه سطحی پوست را می‌خراشد ایجاد می‌شود. رنگدانه‌ها در زیر پوست نفوذ کرده و به شکل هاشور نمایان می‌شوند. رنگ هاشور بسیار به ابرو نزدیک بوده که گاهی تفاوت ابروی فیبروز شده از چهره دستکاری نشده دشوار است.

فیبروز ابرو برای صورت

تعیین مدل فیبروز ابرو برای صورت

هر چهره‌ای نیاز دارد که اجزای آن متقارن و هماهنگ باشند. هماهنگ بودن و وجود هارمون میان اجزای چهره، تناسب مناسبی به وجود آورده که باعث زیباتر به نظر رسیدن فرد می‌شود. تعیین شکل و فرم فیبروز ابرو برای صورت با توجه به فرم چهره انجام می‌شود. به عنوان مثال افرادی که فاصله چشم و ابروی زیادی دارند باید روش فیبروز خود را متفاوت از کسانی انجام دهند که فاصله چشم و ابروی آن ها کم است. مدل فیبروز ابرو با توجه به سلیقه زیباجو و با توجه به تشخیص آرایشگر انتخاب خواهد شد.

به طور کلی هدف فیبروز پوشاندن نواقص بوده که با برطرف کردن عیوب، ظاهر را زیباتر نموده و ابروها را پرپشت‌تر و متقارن جلوه می‌دهند. فرایند فیبروز در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی توسط میکروپیگمنتر به وسیله ابزار و رنگدانه‌های مخصوص انجام می‌شود که با توجه به عیوب و خالی بودن ابروها می‌تواند از نیم ساعت تا دو ساعت هم طول بکشد.

ماندگاری فیبروز ابرو

فیبروز ابرو برای صورت یکی از بهترین راهکارها برای فرم دادن به ابروها است. هنگامی که ابروها خالی و تا به تا هستند برای ایجاد زیبایی بیشتر، فرد مجبور به سایه کشیدن و استفاده از مداد ابرو خواهد بود اما به لطف فیبروز دیگر نیازی نیست هر روز زمانی برای مرتب سازی ابروها صرف شود. فیبروز ابرو برای صورت آرایشی نیمه دائمی به شمار آمده که بین 6 تا یک سال ماندگاری دارد.

هرچقدر پوست چرب‌تر باشد، احتمال ماندگاری فیبروز حتی با وجود استفاده از بهترین مواد کاهش می‌یابد. ماندگاری فیبروز علاوه بر مهارت آرایشگر و برند رنگدانه استفاده شده به نحوه مراقبت فرد نیز بستگی دارد. حدود یک ماه اول نیاز است ابروها مدام چرب شوند و از شستشوی صورت با اسکراب و لایه بردارها خودداری شود. پرهیز از تماس مستقیم با نور خورشید و تعریق بیش از حد مراقبت‌های دیگر پس از فیبروز محسوب می‌شوند.

ماندگاری فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو در سالن‌های مختلف و نوع مواد مصرفی با یکدیگر متفاوت است اما هرچقدر هم باشد ارزش هزینه کردن را دارد زیرا ماندگاری فیبروز نسبت به روش‌های مشابه طولانی‌تر بوده و ظاهری طبیعی به وجود می‌آورد. از آنجایی که فیبروز آرایشی نیمه دائم است با شستشوی صورت از بین نمی‌رود و نیاز به ترمیم پس از چند ساعت را ندارد.

با یک بار هزینه کردن جهت انجام فیبروز و ترمیم آن فرد به نتیجه دلخواه دست یافته و پس از آن دیگر نیازی به هزینه کردن برای تهیه مداد، شابلون، سایه ابرو و … نخواهد بود بلکه با خیال آسوده از ظاهر طبیعی و زیبای ابروهای فیبروز شده لذت خواهد برد. با فیبروز می‌توان به راحتی حمام و استخر رفت و نگران برخورد آب با صورت نبود. کسانی که فیبروز ابرو انجام می‌دهند اعتماد به نفس بالاتری داشته و راحت‌تر در اجتماع حضور دارند. فیبروز رضایت درونی فرد را فراهم کرده و به زیبایی چهره می‌افزاید.

21 مدل فیبروز ابرو برای صورت

انواع مدل فیبروز ابرو با توجه به فرم صورت، درشتی و ریزی چشم‌ها، فاصله ابرو از کف سر (بلندی پیشانی) و همچنین سلیقه مشتری انجام می‌شود. شما را به دیدن چند مدل از فیبروز بر روی چهره‌های مختلف دعوت می‌کنیم:

21 مدل فیبروز ابرو برای صورت‌های مختلف به همراه عکس و ایده‌ها
21 مدل فیبروز ابرو برای صورت‌های مختلف به همراه عکس و ایده‌ها
بهترین مدل فیبروز ابرو
هزینه فیبروز ابرو
عکس فیبروز ابرو بعد از یک ماه
نمونه کار فیبروز ابرو
مدل فیبروز ابرو طبیعی
فیبروز ابرو دخترانه اسپرت
فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ
فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ
فیبروز ابرو دخترانه
چه کسانی نباید فیبروز ابرو انجام دهند
فیبروز ابرو طبیعی
طراحی ابرو برای فیبروز
عکس فیبروز ابرو
فیبروز ابرو رنگ قهوه ای سوخته
فیبروز ابرو کی پاک میشه
مدل فیبروز ابرو جدید
آموزش فیبروز ابرو

با مارال خسروی ابروهای خود را زیبا کن

سالن زیبایی مارال خسروی با دو شعبه تهران (زعفرانیه) و اصفهان (حکیم نظامی) بهترین مرکز فیبروز ابرو برای صورت‌های مختلف است که کادر مجرب مجموعه آموزش‌های لازم را دیده‌ و مهارت‌های لازم را کسب نموده‌اند. با توجه به فرم چهره و خواسته متقاضی، زیباجو و میکروپیگمنتر مجرب مجموعه با یکدیگر به توافق خواهند رسید تا بهترین مدل روی ابروها اجرا شود.

زیبایی از طریق رسیدن به خود به دست می‌آید که علاوه بر ابروها می‌توانید از خدمات دیگر مجموعه مانند کراتین، ناخن، رنگ مو و … بهره‌مند شوید. کلیه خدمات سالن زیبایی مارال خسروی در هر دو شعبه توسط بهترین مواد و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌شوند تا رضایت زیباجویان عزیز فراهم شود.

شما عزیزان می توانید با شماره های زیر، برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز در تماس باشید:

دیدکاه ها غیر فعال هستند.